Waterplantenkwekerij R.Moerings B.V.

Contact

Onze klanten waarderen onze kwaliteit, presentatie en ons meedenkend vermogen. Neem contact met ons op en ervaar het zelf.

Sales

René site

René Verspuij

Sales

Telefoon: +31 620 61 33 99
E-mailadres: rene@moerings.nl

Jeroen 300×300

Jeroen Grit

Sales

Telefoon: +31 654 36 57 44
E-mailadres: jeroen@moerings.nl

Kwekerij

Dolf 1

Dolf Verbakel

Bedrijfsleider

Telefoon: +31 165 55 60 94
E-mailadres: dolf@moerings.nl

Marcel

Marcel Verhorik

Telefoon: +31 165 55 60 94
E-mailadres: marcel@moerings.nl

Michel

Michel Nagtegaal

Telefoon: +31 165 55 60 94
E-mailadres: michel@moerings.nl

Kantoor

DSC04577

Fiona Moerings

Eigenaar

Telefoon: +31 165 55 60 94
E-mailadres: fiona@moerings.nl

Jeanine (Copy)

Jeanine Boeren

Binnendienst

Telefoon: +31 165 55 60 94
E-mailadres: jeanine@moerings.nl

Loes (Copy)

Loes Pastoor

Binnendienst

Telefoon: +31 165 55 60 94
E-mailadres: loes@moerings.nl

Lotte 1

Lotte Bol

Binnendienst

Telefoon: +31 165 55 60 94
E-mailadres: lotte@moerings.nl

Adres

Waterplantenkwekerij Moerings
Hellemonsdreef 1
4706 RD Roosendaal

Contact

0165 55 60 94
info@moerings.nl

UA-156949826-1