Contact

Onze klanten waarderen onze kwaliteit, presentatie en ons meedenkend vermogen.
Neem contact met ons op en ervaar het zelf.

Waterplantenkwekerij R. Moerings BV

Hellemonsdreef 1
4706 RD Roosendaal

Ons team

Sales

René Verspuij

Sales

31 620 61 33 99
rene@moerings.nl

Jeroen Grit

Sales

+31 654 36 57 44
jeroen@moerings.nl

Wesley Broekmeulen

Sales

+31 630 12 76 28
wesley@moerings.nl

Kantoor

Fiona Moerings

Eigenaar

+31 165 55 60 94
fiona@moerings.nl

Lotte Bol

Binnendienst

+31 165 55 60 94
lotte@moerings.nl

Marjolein van Veldhoven

Binnendienst

+31 165 55 60 94
marjolein@moerings.nl

Kwekerij

Dolf Verbakel

Bedrijfsleider

+31 165 55 60 94
dolf@moerings.nl

Marcel Verhorik

+31 165 55 60 94
marcel@moerings.nl

Michel Nagtegaal

+31 165 55 60 94
michel@moerings.nl

Andrea Gafitia

Barry Arends

Bogdan Gaube

Celina Wilk

Damian Kunecki

Dominik Bogdanski

Dorota Miszczuk

Gertjan van den Berg

Gosia Fatyga

Gosia Fijolek

Julian Gafita

Sandra Bankevica

Wouter van Ginneken