Waterplantenkwekerij R.Moerings B.V.

Contact

Onze klanten waarderen onze kwaliteit, presentatie en ons meedenkend vermogen. Neem contact met ons op en ervaar het zelf.

Sales

Patrick site

Patrick de Jong

Sales

Telefoon: +31 630 12 76 28
E-mailadres: patrick@moerings.nl

René site

René Verspuij

Sales

Telefoon: +31 620 61 33 99
E-mailadres: rene@moerings.nl

Kwekerij

Dolf

Dolf Verbakel

Bedrijfsleider

Telefoon: +31 165 55 60 94
E-mailadres: dolf@moerings.nl

Marcel

Marcel Verhorik

Telefoon: +31 165 55 60 94
E-mailadres: marcel@moerings.nl

Michel

Michel Nagtegaal

Telefoon: +31 165 55 60 94
E-mailadres: michel@moerings.nl

Kantoor

fiona uitgesneden2

Fiona Moerings

Eigenaar

Telefoon: +31 165 55 60 94
E-mailadres: fiona@moerings.nl

Jeanine (Copy)

Jeanine Boeren

Binnendienst

Telefoon: +31 165 55 60 94
E-mailadres: jeanine@moerings.nl

Loes (Copy)

Loes Pastoor

Binnendienst

Telefoon: +31 165 55 60 94
E-mailadres: loes@moerings.nl

Adres

Waterplantenkwekerij Moerings
Hellemonsdreef 1
4706 RD Roosendaal

Contact

0165 55 60 94
info@moerings.nl